Piszę wiersze o Wrocławiu i nie tylko !!

Piszę wiersze jest bezpłatnym serwisem dla poetów amatorów chcących udostępnić swoją Twórczość szerszemu gronu. Jeżeli tylko masz ochotę, to możesz przelać na stronę internetową swoje wiersze i poezję.

W zasadzie nie ma ograniczeń co do treści, jednak pierwszeństwo będą miały osoby w jakikolwiek sposób związane z Wrocławiem lub Dolnym Śląskiem. Może to być poprzez miejsce zamieszkania lub treść danego utworu. Mile widziana jest twórczość alternatywna , ale mimo wszystko w granicach szeroko pojętego dobrego smaku.

Zaczynając ten serwis tak naprawdę nie wiem co z niego wyjdzie. Wszystko zależy od poetów amatorów, chcących coś opublikować oraz od jakiegoś zainteresowania potencjalnych czytelników.

Jeżeli komuś to pomoże w jakiejś dalszej karierze lub spełnieniu jakiś ukrytych marzeń czy talentów, to możemy się tylko cieszyć. Najpiękniejsze wiersze można poddawać surowej ocenie i recenzji internautów poprzez komentarze do strony. Jeżeli zainteresowanie poetów będzie duże być może zostanie ogłoszony jakiś konkurs.

Jeszcze raz zapraszam wszystkich do prezentacji swojej twórczości, a czytelników do pisania recenzji.

Masz Swój Wiersz do Publikacji?

Chcesz zaprezentować Swoją Twórczość ??
Po prostu pisz!!
Do you have a great story about this? Share it!

[ ? ]

Zdjęcie Autora - zalecane[ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution


(You can preview and edit on the next page)

Co Inni Amatorzy Poezji Napisali !!

Click below to see contributions from other visitors to this page...

Podróże poezją 
Witam serdecznie, Znalazłam Pana stronę http://www.moj-wroclaw-i-dolny-slask.com/Pisze-wiersze.html z informacją o przesłaniu wierszy o Wrocławiu.Widzę …

Click here to write your own.

Pisze Wiersze Wrocław - powrót do strony głównej

Zapisz się już dziś do Newslettera !!

Zapisz się już dziś do źródła najnowszych informacji o Wrocławiu i Dolnym Śląsku!!


Twój adres e-mail jest całkowicie bezpieczny, a możesz otrzymywać przed wszystkimi najnowsze filmy o Wrocławiu i jego okolicach!!
Sky Tower 2011 Rynek zimą w styczniu 2011 roku. Opuszczone poniemieckie budynki na osiedlu Żerniki. Wrocławskie tramwaje na terenie zajezdni. Opuszczona parowozownia na Kuźnikach. Wypadek motocyklowy na ulicy Klecińskiej.